• Godziny pracy: pon. - pt. 9:00 -17:00
  • 22 208-19-31

Jak pożyczyć?

Wybierz kwotę chwilówki - Wniosek o pożyczkę

Na stronie internetowej Cashalot wybierz kwotę i termin na kalkulatorze. Kliknij przycisk "Weź pożyczkę" i postępuj zgodnie z dalszymi wskazówkami.

Jeśli pierwszy raz korzystasz z pożyczki od Cashalot podczas rejestracji należy podać swoje imię i nazwisko, adres, numer dowodu osobistego i PESEL oraz numer telefonu komórkowego. Aby uzyskać pożyczkę musisz tylko spełnić kilka wymogów – musisz mieć polskie obywatelstwo, wiek pomiędzy 20, a 72 lat, mieć stały dochód oraz nie możesz posiadać negatywnej historii kredytowej.

Po rejestracji na swój telefon komórkowy otrzymasz SMS z kodem, który należy wprowadzić w okienko na naszej stronie internetowej.

Ostatnim krokiem jest weryfikacja Twojego konta bankowego. Warunkiem otrzymania pożyczki jest skorzystanie z automatycznego sprawdzenia numeru konta za pomocą usługi Instantor. Podczas korzystania z tej Usługi Identyfikacji będziesz przekierowany na stronę bankowości internetowej wybranego przez Ciebie banku w celu ukończenia Identyfikacji.

Potwierdź swoją decyzję - Otrzymaj pieniądze

Po zakończeniu przez Ciebie rejestracji niezwłocznie podejmiemy decyzje dotycząca przyznania pożyczki. Poinformujemy Cię o naszej decyzji SMS-em. Jeśli odpowiedz jest pozytywna żądana kwota będzie w ciągu 15 minut przesłana na Twoje konto. Czas realizacji przelewu zależy od banku w jakim masz rachunek. Jeżeli masz rachunek w Alior Bank przelew znajdzie się na Twoim rachunku już w 15 minut!*

* UWAGA! Przelew międzybankowy dotrze do nas maksymalnie w ciągu jednego dnia roboczego.

Odbierz pieniądze - Zrealizuj swoje plany!

Osiągnij swoje cele dzięki szybkiej pożyczce od Cashalot. Jeżeli masz rachunek w tym samym banku co my to pożyczkę otrzymasz już nawet w ciągu 15 minut!

VIA SMS Group - produkty finansowe

VIA SMS Group - rozwiązania globalne